Abonner
Logg Inn
Meny

Old Town Next

Er du ikke helt sikker på om det er kano eller kajakk du skal ha? Eller frister det med en farkost som du både kan padle med kano- og med kajakkåre? Next er en spennende hybrid mellom kano og kajakk.

27.April 2015
Old Town Next
Skrevet av:

Edmund Mongstad

Kajakken er designet og bygget for at en person skal padle den og ikke minst selv kunne bære den til og fra vannet og trygt løfte den opp og ned på biltaket. I følge importøren, så passer Next til absolutt alle: Barn, kvinner, menn, og i alle aldre. Den er liten og nett, men er allikevel beregnet på at en voksen person skal kunne ta med seg et barn eller en hund på helgetur. Kanoen passer til både dags- og overnattingsturer.

 

Lengde 3,96 m, bredde 74 cm, vekt 24 kg, lastekapasitet ca. 205 kg.  Pris fra: 9.990,- kr. www.westsystem.no

 

 

PadleSiden
Personvernoversikt

Dette nettstedet bruker infokapsler slik at vi kan gi deg den best mulige brukeropplevelsen. Infokapsler lagres i nettlesren din og utfører funksjoner som å gjenkjenne deg når du returnerer til nettstedet vårt og hjelper oss forstå hvilke deler av nettstedet du finner interessant og nyttig.